Auto King Hızlı & Kaliteli Onarım

Sektöründe Lider Uzman Kadrosuyla Başarıyla Hizmet Vermekte

Sektörde 20.yılını dolduran oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 2001 yılında, dünyada bir ilk olan “Mini Onarım” ve “Mobil Parça Onarım” konseptlerini hayata geçirdi. “Oto Bakım Koruma” işlemlerinde aktif olarak hizmet sunmaya devam ederken, 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli “hasar onarımı” ve “mekanik bakım onarım” hizmetlerini de bünyesine kattı.

130.000 m² kapalı alanı ve 1.250 çalışanı ile faaliyet gösteren şirket, altısı İstanbul’da olmak üzere 47 ilde 56 servisiyle hizmet veriyor. Türkiye’nin yanı sıra Kıbrıs’ta da faaliyet gösteren şirket, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu franchise iş modeli ile 20 yılda 3,5 milyonu aşkın mutlu müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 1 milyar lirayı aşkın tasarruf sağladı.

Tüm onarım işlemlerinde 2 yıl işçilik garantisi veren AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleri ile %99 müşteri memnuniyetine ulaştı.

Adres

Sultan Orhan Mah. Terminal Cad. No:27-B Gebze / Kocaeli

Kampanyalar

icon2

Mini Onarım

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme, Plastik Tampon ve Parça Onarımı, Ön Cam Onarımı...
icon4

Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı, Mobil Kaza Tespit Tutanağı, Anlaşmalı Sigorta Şirketleri...
icon6

Oto Bakım

Detaylı İç ve Dış Temizlik, Seramik Kaplama, Motor Temizleme ve Koruma, Cam Filmi...
icon8

Mekanik

Periyodik Bakım, Fren Sistemi Bakımı ve Onarımı, Motor Arıza Tespiti, Motor Yağı ve Yağ Filtresi Değişimi, Uyarı Aydınlatma ve Sinyal Lambalarının Kontrolü
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi