Oto Shops Yepyeni ikinci el deneyimi

Oto Shops Yepyeni ikinci el deneyimi

Kurulmuş olduğu 1945 yılından bu yana faaliyette olduğu Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında edindiği deneyimle haklı bir yer edinen ALJ Holding, Türkiye’de 2008 yılından beri otomotiv distribütörlüğü, perakende satış, finans ve sigorta alanlarını da kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

ALJ Holding bünyesinde 2015 yılında kurulan ALJ Motorlu Araçlar AŞ., ALJ Holding güvencesinden güç alarak, otomotiv sektöründe müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla oluşturmayı hedeflediği yeni bir marka konsepti için yola çıkmıştır.

Türkiye çapına yayılması hedeflenen teşkilatıyla Otoshops, size “yepyeni bir ikinci el deneyimi yaşatmayı” bir ilke olarak benimsemiş yepyeni bir yapı. Teknolojinin uzmanlıkla, yetişmiş kadronun müşteriyle, kurumsal güvencenin hayalinizdeki araçla harmanlandığı Otoshops, 2. elde eksikliği hissedilen “tek noktada çözüm”ü bir standart olarak siz müşterileriyle paylaşıyor.

Oto Shops Yepyeni ikinci el deneyimi Artık Gaziantepli Kardeşler Gebze Showroom da. Detaylı Hizmetleri ve güler yüzlü ekibimizle Gaziantepli Kardeşler Gebzede OtoShops Açıldı.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi