Otokar Bayileri

Otokar Bayileri, Ülkemizin en güçlü ve en köklü araç satış, teknik destek ve yedek parça üreticisi konumundaki Otokar, büyümeye ve daha fazla kişiye hitap etmeye devam ediyor. Bünyesindeki birçok fabrikada, her yıl yüzbinlerce adet yerli ve yabancı menşeli araç üreterek Dünya otomotiv sektörüne kazandıran Otokar için, onlarca bayilik görev almaktadır. Otokar bayileri, Otokar tarafından üretilen otomobillerin satışı ve satış sonrası yetkili servis ağlarını müşterilerin hizmetine sunar. Bu bağlamda ülkemizde yüzlerce otokar bayileri arasından size hitap eden güvenilir bayiyi tercih ederek, hem cebiniz hem de aracınız için en iyi seçeneği tercih etmiş olacaksınız.

Otokar Bayileri

Ülkemizde her yıl yüzbinlerce aracın üretimini üstlenen onlarca üretim üssü bulunan Otokar, evet yerlidir. Yerli imkanlarla üretilen araçlar, daha çok iç piyasada ve Avrupa pazarında alıcı bulmaktadır. Otokar ürünleri genel olarak Sakarya merkez üs olmak üzere Türkiye’nin bazı noktalarında üretilir. Koç Holding bünyesindeki bu otomotiv kuruluşu, hafifi, orta ve ağır otomotiv endüstrisinin en önemli aktörlerinden biridr. Otokar yazısı ile karşılaştığınızda, bunun sadece Otokar tarafından üretilen bir araç olmadığını ve aynı zamanda Otokar tarafından yedek parçalarının da teminini yapıldığını bilmelisiniz. Zira, Otokar, aynı zamanda kendi yerli imkanları ile yedek parça imalatı da yapmaktadır.

Otokar Yerli mi? Otokar Ürünleri Hangileridir?

Otokar sadece bireysel araçlar için değil, aynı zamanda Otokar ticari araçlar için de gereken alt yapıya sahiptir. Her yıl onlarca farklı Otokar yetkili servis başvurusu yapılmakta ve bu bağlamda işinin ehli kişilere yetkili servis izni verilmektedir. İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin hemen hemen her bölgesinde Otokar bayileri bulunmaktadır. İzmir Otokar bayii için tercih edebileceğiniz Gaziantep Kardeşler farkı ile tüm Otokar ürünlerini gönül rahatlığı ile satın alabilir ve satış sonrası teknik destek alabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi yapmak, resmi bayilik başvurusu yapmak ve yetkili servise ulaşmak için Otokar istek hattını arayabilir ve talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda otokar müşteri hizmetleri için Gaziantep Kardeşleri arayabilir ve satış öncesi, satış sonrası nelerin yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Güvenli ve güvenilir bayileri tercih ederek, hayal kırıklığının önüne geçebilirsiniz.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi