Gebze İveco Yetkili Servis

Gebze İveco Yetkili Servis, 1977 Yılından günümüze kadar, geniş araç kapasitesi ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gebze iveco yetkili servis olarak bünyemizde; araçlarınızın bakım ve onarımı, rot ve balans ayarları, hasarlı jantların tamiri, yağ değişimi ve yağ materyallerinin bakımları, hasarlı araçlarınızın onarımı ile birlikte oluşan tüm servis ihtiyaçlarınızı azami titizlikle karşılamaktayız.

Randevu Nasıl Alabilirim?

Randevu sistemimize dilerseniz www.gazianteplika.com adresimizdeki randevu formunu doldurarak ulaşabilir veya 0262 325 35 45 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme ile birlikte randevu alabilirsiniz.

Randevu sonrası Gebze iveco yetkili servis uzmanlarımız gerekli planlamaları yapacak ve randevu günü geldiğinde sizi karşılayarak talepleriniz doğrultusunda aracınızını servise alarak en hızlı ve kaliteli bir şekilde süreci yönetecektir.

Servis Süresince Nelere Dikkat Etmeliyim?

Aracınızı servise bıraktıktan sonra uzman kadromuz gerekli bakımları titizlikle yapacaktır.Sürecin her aşamasında sizleri bilgilendirecek ve onayınız doğrultusunda gerekli işlemleri yapacaktır.

Aracımız Servisten Aldıktan sonra nelere Dikkat Etmeliyim?

Aracınızı servisten aldıktan sonra bir test sürüşü yapmalı, araçta farkettliğiniz olumsuz bir durum olması durumunda vakit kaybetmeden aracınızı servise götürmelisiniz. Gebze iveco yetkili servis olarak, servisimize bıraktığınız aracınızın tüm bakımları, tamiri, onarımız titizlikle yapılmakta ve teslim aşamasından önce uzmanlarımız tarafından nokta kontrolleri yapılarak aracınız sizlere teslim edilmektedir.

Servis Sonrası Müşteri Memnuniyeti?

Gebze iveco yetkili servis olarak, tüm çalışanlarımıza belirli periyotlarda müşteri memnuniyeti konusunda uzman kadro tarafından eğitim vermekteyiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Servis süresince sizleri bilgilendirir, onay alarak ilerler, güler yüzle hizmet sağlarız.

Servis Seçiminde Hangi Hususlara Dikkat Etmelisiniz?

Aracınızın hasarlarının ve bakımının, tecrübeli, işinde donanımlı ve verdiği hizmetle güvenilir servislerde yapılma oldukça önem arz etmektedir. seçeceğiniz servisin en doğrusu olması adına bazı kriterlere dikkat etmek gerekir.

Servis, gerekli yeterliliğe ve donanıma sahip mi?

Maliyet bakımından beklenti / hizmet dengesi pozitif mi?

Servisin bulunduğu yerin yakınlık derecesi nedir?

Yaptığı işlemleri faturalandırıyor mu?

Gebze iveco yetkili servis güvencesi ve uzman kadromuz ile birlikte, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sizlere sunmayı hedefleriz.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi