Gebze Otokar Yetkili Servis

Gebze Otokar Yetkili Servis, olarak, 1977 Yılından günümüze kadar bayilik ve servis ağında güçlü bir şekilde hizmet vermekteyiz. Geniş araç kapasitemiz ile birlikte servisimizde; araçların bakımı, onarımı, rot ve balans ayarları, hasarlı jantların tamiri, yağ değişimi ve bakımı, hasarların onarımı gibi araçların tüm servis ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Trafikte aracınızın sorunsuz olması size güvenli bir sürüş sağlar.Teknik arızalar ortaya çıkan kazaların büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Aracınınız periyodik bir şekilde bakımlarını yaptırmak güvenliğiniz için oldukça önemlidir.

Randevu sistemimize, www.gazianteplika.com adresimizden randevu formunu doldurarak ulaşabilir veya 0262 325 35 45 numaralı telefonumuzdan bizler ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Gebze Otokar Yetkili Servis müşteri temsilcimiz, randevu saatinde sizleri karşılayacak ve şikayetleriniz doğrultusunda aracınızı servise alacaktır.

Bakım ve Onarım Servis Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

Gebze Otokar Yetkili Servis, müşteri beklentisi ve ihtiyacını tamamıyla karşılanması için titizlikle çalışmaktadır. Tüm servis çalışanımız bu memnuniyeti sürdürülebilir kılmak adına, belirli aralıklarla müşteri memnuniyetinin önemi hususunda eğitilmektedir.

Aracımı Ne Zaman Bakıma Sokmalıyım?

Aracınızın koordinasyonu ne kadar sağlıklı olursa sizi o kadar güvenli alanda tutacaktır. Bu sebeple aracınızın periyodik bakımlarını aksatmadan her sene mutlaka yaptırmalısınız. Gebze Otokar Yetkili Servis olarak aracınızı baştan aşağı kontrol ederek gerekli bakımları kusursuz bir şekilde yapmaktayız.

Araç Servis Bakımı İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Araçlarımızın düzenli periyotlarda yapılması gereken belirli bir bakım süresi vardır. Aracınızın iyi bir performans sağlaması açısından servis tarafından belirtilen zaman geldiğinde araç mutlaka bakıma sokulması gerekmektedir. Servisten çıkan araçlarda bir sorun fark ettiğinizde vakit kaybetmeden aracınızı servise götürmelisiniz. Gebze Otokar Yetkili Servis olarak yapacağımız tüm işlemlerde sizin onayınızı alarak ilerleriz ve aracı teslim etmeden önce tüm nokta kontrollerini gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde aracınızı teslim etmekteyiz.

Peki Hangi Servisi Seçmeliyim?

Gebze Otokar Yetkili Servis aracınızın servis süreçlerinde sizinle daime iletişim içinde olarak ihtiyaçlarınızı ön planda tutar ve tüm uzman kadromuz sizin beklentilerine uygun bir servis hizmeti sunar. Bu doğrultuda tecrübeli uzman kadromuz ile birlikte sizlere başarılı hizmet sözü vermekteyiz.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi