​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​IVECO ELEMENTS​

IVECO Elements​

Elements. Uzun Ömürlü Araçlar.​​

Iveco araç arıza süresini en aza indirmenin ve mümkün olan en hızlı şekilde çalışmaya döndürmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu amaçla şirket, orijinal yedek parçaları için etkin ve gelişmiş bir tedarik etme ve dağıtım sistemi işletiyor.

ÜST DÜZEY VERİMLİLİK

Avrupa’da, 6 tanesi “Ana” depo olan ve tek, devasa depolama tesisi olarak işlev yapan toplam 8 depo. Olağanüstü performans düzeyleriyle yılda en az 350.000 orijinal yedek parça sağlama ve 7,5 milyon siparişi teslim etme: Tüm ağa ve hem gece hem gündüz günlük teslimatları sağlayan bir dağıtım zincirine hizmet eden denenmiş ve test edilmiş entegre tedarik sistemi sayesinde acil siparişlerin %98,8’i onaylandıktan sonraki 24 saat içinde teslim ediliyor.

RADYO FREKANSI VE TANIMLAMA CİHAZI

Her bir yedek parçayı depoya varışından atölyeye teslim edilmesine kadar tanımlamak ve izlemek için RFID teknolojisi kullanıyoruz. Böylece sizi ve aracınızı sahte parçaların neden olabileceği risklerden koruyoruz.

ARACINIZIN ÖMRÜNÜ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARAN ELEMENTS​

​Elements, genel modeli oluşturan büyük “elemanlardan” her türlü kombinasyonu seçmeye izin veren bir esneklik sağlar. Paket, operatörlere kendi paketlerini oluşturma teklifi sunmak için Elements​ herhangi biriyle kombine edilebilir.

GÜÇ AKTARMA SİSTEMİ​

Motor, enjeksiyon, vites kutusu, transmisyon mili, dingil onarımları.​

BAKIM

Bakım ve onarım kılavuzuna göre bakım, yağlama, yağ ve sıvıların değişimi.​

EKSTRA GÜÇ AKTARMA SİSTEMİ

Motor, enjeksiyon, vites kutusu, transmisyon mili, dingil haricindeki onarımlar. Ör.: elektrik sistemi.

AŞINMA

Debriyaj, fren pabuçları, fren diskleri, tamburlar (yeniden delme), fren tamburları için conta.​

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi