İzmit İveco Yetkili Servis

İzmit Iveco Yetkili Servis, son zamanların en popüler orta ve ağır otomotiv markası olarak dikkat çekiyor. Panelvan ve şasi kabin alternatifleri gibi Avrupa’nın en çok tercih edilen modellerinden seçim yapabilmek için düzinelerce seçenek sunuyor. Birinci sınıf araçlar üretmekle ilgilenen Iveco, yalnızca Iveco otomobilleri ya da minibüsleri için değil, hem de ticari taşıt serileri için de düzinelerce seçenek sunuyor. Kaliteli bir ticari taşıt istiyorsanız, Iveco’yu da değerlendirebilirsiniz.

İzmit Iveco Yetkili Servis Hizmetleri Kadromuz

İzmit İveco Yetkili Servis olarak, alanında güvenilir ve hizmet kalitesine değer vererek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetler arasından tüm alternatiflerini gözden geçirebilir, sizin için en doğru seçeneklerden birini değerlendirebilir ve satış sonrası hizmet için en iyisini talep edebilirsiniz. Yetkili bir servis ararken, yetkili servis tarafından sağlanan teknik desteğin boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız.

İzmit Iveco Yetkili Servisi Hakkında

Gaziantepli Kardeşler, olarak temellerimiz uzun seneler önce atılmıştır. Şirketimiz, Iveco markasının bayiliğini ve servisliğini yapmaktadır. Şirketin servis bölümünde bakım onarım, rot balans, jant düzeltme, yağ değişimi, hasar onarımı ile araçların tüm servis ihtiyaçları, bireylere ve firmalara yönelik olarak, müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde, güler yüzlü profesyonel personeli ile ferah ve sıcak bir ortamda, en ideal çözümü en kısa sürece sunarak karşılamaktadır. Şirketimizin çalışma prensibi, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olup, çok kıymetli müşterilerimize aynı kalite standartlarında sunulmaktadır.

İzmit Iveco Yetkili Servis Hizmetlerimiz

İzmit İveco Yetkili Servis, eğitimli kadrosu ve yeniliklere ayak uyduran altyapısı ile otomotiv piyasasının seçkin şirketlerinden birisi olarak kalabilmek için çok çalışmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu satış ve satış sonrası hizmetleriyle, müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Iveco ailesindeki siz kıymetli müşterilerimize en iyi biçimde markalarımızı temsil etmek ve rakiplerimiz arasında en üst sıralarda yer almaktır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde vermiş olduğumuz hizmetleri almak ve bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ve güler yüzlü personelimiz en profesyonel hizmeti sizlere oluşturmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi