Otokar ATLAS

​​​​​​​​8.5 ton segmentinin gözdesi ATLAS yenilendi. Yenilenen Otokar ATLAS, hem sürüş konforunuz hem de güvenliğiniz için birçok yeni özelliği standart olarak sunuyor. Üstelik yeni EURO 6 motoru ile daha çevreci ve daha ekonomik. ATLAS, 112 kW ve 493 Nm tork değerine sahip güçlü Cummins motoru ve ZF şanzımanı ile her türlü yol koşulunda en üstün performansı sunuyor. ATLAS, düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve uygun yedek parça maliyeti ile ekonominize her daim katkı sağlıyor.

Konfor

Otokar Atlas kamyonda standart olarak sunulan, cruise control (hız sabitleyici),6 ileri vites sistemi, ferah ve modern yeni iç kabin tasarımı ile uzun yolculuklar bile keyifli oluyor. Ayrıca, ATLAS’ın yeni direksiyon tasarımı kullanıcısına ergonomik bir sürüş sunarken, direksiyon üstündeki kontrol tuşları ile yol bilgisayarından gerekli bilgilere ulaşılabiliyor.

Ekonomi

Otokar, yenilenen ATLAS ile bütçenizi aşmadan, ekonomik yakıt tüketimini,performansı, güvenliği ve konforu bir arada sunuyor. Alırken kazandıran ATLAS, farklı ihtiyaçlara göre iki farklı uzunluk seçeneğine sahip..

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi