Yedi bedensel engelli yolcuyu kendi tekerlekli sandalyelerinde oturarak taşıma kapasitesine sahip olan Engelsiz Sultan Maxi, 2008 yılından beri Fransa, Almanya, İtalya, İspanya gibi ülkelerde kullanılıyor. Araç, engelli bireylerin topluma daha çok katılması yönünde atılan adım ve regülasyonlara uyum çerçevesinde Türkiye pazarına sunuldu.

Özel asansörü ve giriş kapısı sayesinde tekerlekli sandalyeli yolcularımız güvenle araç içerisins giriş ve çıkış yapabilmeleri sağlanır. Özel olarak tasarlanmış bağlantı kiti sayesinde yolcularımız güvenle seyhatlerinin tadını çıkarırlar. Kolaylıkla çıkarılabilen koltuk sistemi sayesinde araç sahipleri ENGELSİZ SULTAN MAXİ’yi 31+1+1 / 27+1 tekerlekli sandalye+1+1 ve 7+ 7 tekerlekli sandalye+1 +1 gibi daha bir çok değişik yerleşim alternatiflerinde kullanabilirler.

ENGELSİZ SULTAN MAXİ, yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla karşınızda! Hem size hem yolcularınıza yüksek güç ve konfor sunacak ENGELSİZ SULTAN MAXİ, özellikleri ile uzun yolların sultanı. 129kW motor gücü, 682 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla ENGELSİZ SULTAN MAXİ şimdi daha da güçlü.

Modern tasarımlı torpidosu, gösterge paneli, ayarlanabilir ergonomik direksiyon sistemi, içeriden kumandalı ısıtmalı boynuz tipi aynaları ile sürücünün konforu düşünülürken, geriye yatabilen ve yana açılabilen rahat yolcu koltukları, yumuşak kadife kumaşı ve deri kafalıklı yolcu koltuk döşemesi, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği ve halı kaplaması ile yolcuların da keyifli yolculuk yapmalarını sağlar.

Turizm sektörü için üretilen ENGELSİZ SULTAN MAXİ’de LCD ekran ve DVD player, rehber (hostes) koltuğu ve mikrofon sistemi gibi özel donanımlar standart olarak bulunur.

ENGELSİZ SULTAN MAXİ, düz ve geniş yolcu koridoru, geniş koltuk arası mesafesi ile keyifli bir yolculuk sunarken, yüksek bagaj hacmi sunar.

Üst seviyede güvenlik sunan SULTAN MAXI, ABS fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme imkanına sahiptir, sınıfının en geniş ön iz mesafesi ile yol tutuşu ve sürüş performansı artırılmıştır. Tüm koltuklarında bulunan emniyet kemeriyle SULTAN MAXİ kullanıcılarına daha fazla güvenlik sunar.

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi