Gaziantepli Kardeşler Tarihçe

Tarihçe

Ticaret hayatına 50 seneyi aşkın bir süre önce adım atan ailemiz, nesilden nesile geçen bir aile işletmesi olarak, otomotiv sektöründe Mahmutbey'de bir Kamyon servis atölyesinde aile fertlerinin ile birlikte faaliyetlerine başlamış bölgede kamyon servisi olarak verdikleri hizmet ve çözümlerle nakliye sektörünün daha gelişmeye başladığı zamanlarda isimlerini duyurmayı başarmışlardır.

Aile fertlerinin kendi alanında uzmanlıkları ile farklı seçenekler ve çözümlerle sundukları hizmet ile yetkili servis dönemi başlamış ve Ford servis Yenibosna'da ilk adım atılmıştır. Yeniliklere ve gelişmelere açık olan şirketimiz kendi bünyesinde bulundurduğu Ford Servis – Ford Trucks Satış ve Servis – Otokar Satış ve Servis hizmetleri ile büyümeye devam etmiş ve Yenibosna tesislere ilaveten Gebze ve Esenyurt tesislerini açılışlarını yapmıştır.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesini teknolojik gelişmelerle birleştiren deneyimli ekibimiz ile daima öncelikli müşteri memnuniyeti ve sadakatini ön planda tutan firmamız bu ilke doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye ilk günkü heyecan ile devam etmektedir.
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi