TÜM YOLLAR,TÜM ŞARTLAR İÇİN ÜRETİLMİŞ ÜRÜN GRUBU

Sağlam şasisi , yüksek performansı ile sınıfında eşsiz bir araçtır.Bu eşsiz özellikleri ile çok farklı görevlerde kullanılabilir.Iveco Daily 4X4 panelvan ve şasinin ulaşamayacağı yer yoktur.İster en zorlu arazide , ister asfaltta , çift veye tek tekerlekli işinize uygun IVECO Daily 4X4 panelvan veya şasiyi seçin .
​KAPSAMLI 4X4 VAN VE ŞASİ KABİNİ MODELLERİ TEKLİFİ
180 hp İLE 3,0 LİTRELİK MOTOR VE 8 İLERİ TAM OTOMATİK ŞANZIMAN
4300 kg’ KADAR TAŞIMA KAPASİTESİ VE 5 METREYE VARAN KASA BOYU
7 TONA KADAR BRÜT ARAÇ AĞIRLIĞI İLE KARAYOLU VE ARAZİ MODELLERİ ​​

​GÖREV NE OLURSA OLSUN İHTİYACINIZ OLAN GÜÇ SİZİNLE

180hp ,430 Nm tork üreten F1C 3,0 litre motora sahip olan Daily 4X4 panelvan veya şasi , her türlü arazide her görevi kolayca başarır.EVI_D emisyona sahip olan Daily 4X4 her şartta bir ticari araçtan fazlasıdır.
3,0 LİTRELİK F1C MOTOR
HACİM 3,0 litre
GÜÇ ​132 KW (180 hp)
MAKS. MOTOR DEVRİ 3500 rpm​
MAKS. TORK 430 Nm
MAKS. TORK 1600 - 2700 dev./dk
EMİSYON EVI_D
ADBLUE® DEPO KAPASİTESİ ​24 litre​

PROFESYONEL UYGULAMALAR İÇİN BİRDEN ÇOK ÖZELLİK

Motor veya şanzıman pto , aktarma kutusundan pto gibi 4 farklı bağlantıyla ister damper , ister sepetli paltform gibi farklı pek çok üst yapı uygulamasında kullanabileceğiniz ürün gurubu.Yine aracın ön tarafına takılabilecek olan çeki vinci , kar küreme aparatı ile farklı üst yapı kombinasyonları mümkündür.


HI-MATIC_gear

MUTLAK SÜRÜŞ KEYFİ

Daily 4x4 van veya kabin çift düşük oranı sayesinde manuel transmisyonla 12 ileri vitesli ve HI-MATIC transmisyonla 16 vitesli olarak mevcuttur. Sınırsız tırmanma özelliği sağlarken maksimum konforu korur. Gösterge panelindeki ergonomik düğmeyi çalıştırarak kolayca düşük hızı devreye sokabilirsiniz.
daily_4x4_strenghtV2

EMSALSİZ GÜÇ VE SAĞLAMLIK

Arkada 5000 kg'a kadar yük kapasitesiyle özel olarak tasarlanmış şasi çerçevesi; bağımsız ön süspansiyonlu yeni ön aks; 3 parçalı çelik ön tampon ve özel olarak geliştirilmiş ESP programıyla tam disk frenleri Daily 4x4'ün piyasada müşterilerin sağlamlık, sürdürülebilir performans ve üstün güvenilirlik ihtiyaçlarını karşılayan tek araç olmasını sağlar.
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi