İzmit Otokar Yetkili Servis

Gaziantepli Kardeşler firması, 1977 kurulmuş olup, Iveco ve Otokar markalarının bayisi ve servisi olarak hizmet vermektedir. Gaziantepli kardeşlerin tesisleri İzmit ve Gebze’de olmak üzere 2 tanedir. Günlük 150 araç kapasitesi ile hizmet verir. Uzman ve profesyonel bir ekiple çalışan Gaziantepli Kardeşler firması, İzmit Otokar yetkili servis konusunda sektörün adından söz ettiren markalarından biri haline gelmiştir.

Hem Bakım – Onarım, Hem de Satış Hizmetleri

Aynı zamanda firmanın servis bölümü de bulunmaktadır. Yani firma İzmit Otokar yetkili servis firması olarak da hizmet verir. Bu servis bölümünde verilen hizmetler şunlardır:

Bakım ve onarım.

Rot ve balans ayarları.

Jant düzeltme.

Yağ değişimi.

Hasar onarımı.

Ayrıca bu sayıların dışında Gaziantep Kardeşler’de her türlü aracın her türlü servis ihtiyacı karşılanmaktadır. Eğer siz de Iveco ya da Otokar marka bir araç satın almak ya da Otokar ya da Iveco marka bir aracınız varsa, aracınızın servis ihtiyaçlarını karşılamak için İzmit Otokar yetkili servis konusunda hizmet veren Gaziantepli Kardeşler’i tercih edebilirsiniz.

Gaziantepli Kardeşler hem satış, hem de satış sonrası tüm hizmetleri sağlamaktadır. Firma, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutar. Bugüne kadar büyüyerek gelmesinin sebeplerinden biri de budur. Sektörde büyük ilerleme kaydeden Gaziantepli Kardeşler, piyasanın liderliğine doğru giden yolculuğuna devam etmektedir.

Gaziantepli Kardeşler bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler ve kaliteli müşteri geri dönüşleri ile sektörde kendisine iyi bir yer edinmeyi başarmıştır. Aynı zamanda sektörde edindiği bu yeri sağlamlaştırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Gaziantepli Kardeşler Hangi Araçları ve Hizmetleri Sunmaktadır?

Gaziantepli Kardeşler’in sunduğu araçlar ve hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Iveco Yol Araçları: Daily Panelvan, Daily Şasi Kamyonet, Daily Hi-Matic, Blue Power, Eurocargo.

Iveco Arazi Araçları: Eurocargo 4×4, Daily 4×4.

Otokar Otobüs: Sultan LF, Sultan City, Sultan S, Sultan Comfort, Sultan Maxi, Sultan Mega, Sultan Maxi Engelsiz, Sultan Mega VIP, Doruk LE, Doruk T, Poyraz, Kent U, Doruk Electra, Kent CNG, Doruk CNG, Kent LF CNG Körüklü, Kent Electra.

Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi