31+1+1 kişilik yolcu kapasiteli SULTAN MAXİ, yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla karşınızda! Hem size hem yolcularınıza yüksek güç ve konfor sunacak SULTAN MAXİ, özellikleri ile uzun yolların sultanı. 129 kW motor gücü, 682 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla SULTAN MAXİ şimdi daha da güçlü.
Modern tasarımlı torpidosu, gösterge paneli, ayarlanabilir ergonomik direksiyon sistemi, içeriden kumandalı ısıtmalı boynuz tipi aynaları ile sürücünün konforu düşünülürken, geriye yatabilen ve yana açılabilen rahat yolcu koltukları, yumuşak kadife kumaşı ve deri kafalıklı yolcu koltuk döşemesi, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği ve halı kaplaması ile yolcuların da keyifli yolculuk yapmalarını sağlar.
Turizm sektörü için üretilen SULTAN MAXİ’de LCD ekran ve DVD player, buzdolabı, rehber (hostes) koltuğu ve mikrofon sistemi gibi özel donanımlar standart olarak bulunur.
SULTAN MAXİ, düz ve geniş yolcu koridoru, geniş koltuk arası mesafesi ile keyifli bir yolculuk sunarken, yüksek bagaj hacmi sunar.
Üst seviyede güvenlik sunan SULTAN MAXI, ABS, ESC fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme imkanına sahiptir, sınıfının en geniş ön iz mesafesi ile yol tutuşu ve sürüş performansı artırılmıştır. Tüm koltuklarında bulunan emniyet kemeriyle SULTAN MAXİ kullanıcılarına daha fazla güvenlik sunar.
Euro 6 regülasyonu ile devreye giren LDWS (Şerit İhlali Uyarı Sistemi), aracın şeridini istemsiz olarak terk ettiği durumlarda devreye girerek şoföre görsel ya da sesli olarak ikazlarda bulunuyor ve bu sayede şoföre tepki verdirerek aracın şeridini tekrar takip etmesi sağlanıyor.
Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi