35+1+1 kişilik yolcu kapasiteli SULTAN MEGA, yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek güç ve konfor sunan SULTAN MEGA, özellikle uzun yolların sultanı. 129kW motor gücü, 682 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla SULTAN MEGA çok güçlü.

Modern tasarımlı torpidosu, gösterge paneli, ayarlanabilir ergonomik direksiyon sistemi, içeriden kumandalı ısıtmalı boynuz tipi aynaları ve havalı arka süspansiyonu ile sürücünün konforu düşünülürken, geriye yatabilen ve yana açılabilen rahat yolcu koltukları, yumuşak kadife kumaşı ve deri kafalıklı yolcu koltuk döşemesi, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği ve halı kaplaması ile yolcuların da keyifli yolculuk yapmalarını sağlar.

SULTAN MEGA özellikle turizm sektörü için özel donanımlar ile üretilmekte olup bu özellikler araç içerisinde standart olarak sunar. SULTAN MEGA, standart olarak sunulan LCD ekran ve DVD player, CD, MP3 player,buzdolabı, rehber (hostes) koltuğu ve mikrofon sistemi ile turizm sektörünün hizmetine hazırdır.

SULTAN MEGA’da düz ve geniş yolcu koridoru, geniş koltuk arası mesafesi ile yolcularınıza keyifli bir yolculuk sunarken, yüksek bagaj hacmi ile dikkatleri çeker.

SULTAN MEGA da güvenlik üst seviyededir. ABS ve ESC fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme imkanı sunulurken, sınıfının en geniş ön iz mesafesi ile yol tutuşu ve sürüş performansı arttırılmıştır. Tüm koltuklarında bulunan emniyet kemeriyle SULTAN MEGA, siz ve yolcularınıza daha fazla güvenlik sunar.

Euro 6 regülasyonu ile devreye giren LDWS (Şerit İhlali Uyarı Sistemi), aracın şeridini istemsiz olarak terk ettiği durumlarda devreye girerek şoföre görsel ya da sesli olarak ikazlarda bulunuyor ve bu sayede şoföre tepki verdirerek aracın şeridini tekrar takip etmesi sağlanıyor.​

​Euro 6 ile devreye giren bir başka güvenlik teknolojisi olan AEBS (Gelişmiş Acil Frenleme Sistemi), akan trafik ortamında takip eden araç ile takip edilen araç arasındaki mesafeyi ve hız farkını hesaplayarak sürücü davranışını sürekli gözlem altında tutuyor. Olası çarpışma senaryolarına göre şoförü sesli ve görsel olarak uyaran sistem, çarpışmanın yüksek ihtimalle gerçekleşeceğini hesaplarsa frenleri devreye sokarak çarpışmayı engellemeye çalışıyor ve çarpışma kaçınılmazsa da çarpışmanın şiddetini azaltmak için işliyor.

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi