eurocargoPromo

ŞEHRİN SEVDİĞİ KAMYON, HERKES İÇİN BİR İŞ ORTAĞI

Sürdürülebilir, verimli, yüksek manevra kabiliyetine sahip ve çok yönlü: Eurocargo, şehir içi görevleri ve belediye uygulamaları için mükemmel kamyondur. Şehir içi teslimatlarından atık toplama, yol temizliği, yol hizmetleri ve konteyner uygulamalarına kadar,her ihtiyacı karşılayabilir. Rahatlık sağlayan kabin genişliği (2,1 metre), geniş direksiyon açısı (52 derece) ve sınıfının en iyisi dönüş çapı (2790 mm aks aralığına sahip model için 11 metrenin altında) sayesinde, işletmeniz için kusursuz ortaktır.

YENİ IVECO EUROCARGO HAKKINDAKİ 3 GERÇEK

- %8 daha az yakıt tüketimi 160 hp 320 hp 4265 mm 10175 mm
Şehir içi teslimatlarda Motor gücü Gövde uzunluğu

​​EUROCARGO​​’NUZU SEÇİN


​​ve bir teklif isteyin​


eurocargo_sustainability_box

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK. ÇEVRE İÇİN DOĞAL ÇÖZÜM

CNG(sıkıştırılmış doğal gaz), piyasada satılan en çevre dostu yakıttır. IVECO’nun CNG motorunun emisyonları, daha düşük NOx düzeyleri, sıfır kurşun bileşiği ve dizele kıyasla %95 daha az partikül içerir. Aracın özellikleri ve yük kapasitesi dizel modellerle aynıdır. Eurocargo Natural Power özellikle büyük şehirlerde sizi kendi evindeymiş gibi hissettirir; düşük emisyonları kısıtlı trafik bölgelerinde sürülebildiği anlamına gelirken, sessiz çalışması onu gece işleri için kusursuz kılar (PIEK Sertifikalıdır).
eurocargo_tector7

EN İYİ PERFORMANS, EN DÜŞÜK TÜKETİM

Yeni Eurocargo’daki motorlar 320 hp’ye kadar Tector 5 dört silindirli 4,5 litrelik ve Tector 7 altı silindirli 6,7 litrelik dizel motorlardır. Toplam Sahip Olma Maliyetini en aza indirerek düşük hızlarda en iyi performansı gösterecek şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca 204 hp CNG güç kaynağıyla da sunulmaktadır.
eurocargo_comfort

RAHATLIK İÇİN DAHA FAZLA ALAN​​​

Eurocargo, hareket halindeyken hayatınızı kolaylaştırmak için en iyi çözümdür. Direksiyon simidi kontrolleri, eşya bölmeleri, kancalı asma rayı ve yüksek konforlu havalı süspansiyonlu sürücü koltuğu. ​Şehir içi görevleri için ideal olan yeni Eurocargo, kolay KABİN İÇİ GEÇİŞİgaranti eder: Doğrusal gösterge paneli ve motor tünelinin kompakt boyutları sayesinde sürücü aracı kabinin iki tarafından da kolayca terk edebilir.​​
 
Türkçe
AutoKing Auto King
OtoShops Oto Shops
0262 325 35 45 Randevu Talebi